Medyum Alex Kimdir ?

Tarot Ali (Alex) Kimdir ? Medyum Alex Kimdir ? Şirinceli Medyum Alex Kimdir ? 

Şirinceli Tarot Ali Aksungur (Alex) Medyum Alex Kimdir ? 

İzmir’in Selçuk ilçesine bağlı tarihi Şirince köyünde turist rehberliği yapan Tarot Ali Aksungur ( Medyum Alex) herkes tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Aslen Şirince köyü doğumlu olan Tarot Ali Aksungur ( Medyum Alex) gerek yurt dışından gerekse yurt içinden turistik amaçlı gezi için Şirince’ye  gelen  insanlar tarafından yaptığı çalışmaları itibariyle ilgi görüyor ve beğeni kazanıyor.

4 dil bilen (İngilizce, Almanca , Fransızca,Hollandaca) Tarot Ali Aksungur (Medyum Alex) , gerek turizm rehberliği yaparak gerekse tarot falı bakarak Şirince turizmine hizmet ediyor.Bioenerji konusunda çalışmalar yapan Tarot Ali Aksungur (Medyum Alex)aynı zamanda yerel filmlerde oynuyor.Özellikle yaptığı danslarla büyük beğeni kazanıyor.Gerek dansçılık gerek rehberlik gerekse tarot falcılığı konusunda yaptığı çalışmalar herkes tarafından ilgiyle izleniyor.

Özellikle insanlara gözlerini kapattırarak avuçlarını yummalarını isteyen Aksungur (Medyum Alex) çok farklı el hareketleri ve ritimlerle farkında olmadan insanların ellerini sağa sola çevirmelerini ve avuçlarını açmalarını bioenerji yöntemiyle sağlıyor.

Şirince de Efes Konakları ve Zeus Cafe’de hayranlarının isteklerine cevap veren Tarot Ali Aksungur (Medyum Alex) Şirince’nin tanıtılmasına da katkı sağlıyor. Tarot Ali Aksungur’un tarot falındaki başarısını duyan Türkiye’nin pek çok yerinden vatandaşlar Şirince’ye geliyorlar ve taror falı baktırıyorlar.Özellikle tarot falında çok isabetli bilgiler verdiğini söyleyen Tarot Ali Aksungur (Medyum Alex) gösterilen ilgiye teşekkür ederek bizi tanımak görmek isteyen vatandaşlar için Şirince Zeus Cafe’de olduğunu ilgililerin kendisini burada ulaşabileceklerini söylüyor. Aynı zamanda son günlerde internet ortamında oldukça popüler olan ve popüleritesi de gün geçtikçe artan Ali Aksungur ( Medyum Alex) ile ilgili daha fazla bilgi ve videoları sitemizden bulabilirsiniz.

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

0 0

ŞİRİNCE KÖYÜ – MEDYUM ALEX aracılığıyla

  berkan3692 Mayıs 1, 2017 Cevapla
0 0

ŞİRİNCE KÖYÜ – MEDYUM ALEX FRAGMAN YARIN 18:00’DA aracılığıyla

  basakksenay Mayıs 1, 2017 Cevapla
0 0

Kafaların medyum alex videosunu izlediğim icin uyuyamıyorum çok güzel..

0 0

Medyum Alex.

  stonyorgohome Mayıs 1, 2017 Cevapla
0 0

kafaların medyum alex videosunu izliyorım inş korkunçtur outlast2’den sonra moralim bozuldu

  kaaner_74 Mayıs 1, 2017 Cevapla
0 0

Bir videosu beğendim: ŞİRİNCE KÖYÜ – MEDYUM ALEX

  mosbylemek Mayıs 1, 2017 Cevapla
0 0

medyum alex için şirinceye gidiyorm

  2011Ozhan Mayıs 1, 2017 Cevapla
0 0

Medyum Alex cin çarpmasi: aracılığıyla

Birşey mi Aramıştınız ?

E Bülten Aboneliği