Nesta Garage Araç Kaplama

Son günlerin popüler alışkanlıklarından birisi araç kaplama. Araba sahiplerinin yani insanların son derece ilgi ile karşıladığı ve severek yaptırdığı işlemlerden birisi. 

Bu anlamda son derece güzel eserler ortaya çıkabiliyor. Üstelik bu işlemi son model bmw ‘de uygulayabildikleri gibi eski model tofaş vb. arabalarda da uygulanabiliyor. Kadın erkek fark etmeksizin araba sahiplerinin ilgisini çekmeyi başaran güzel bir uygulama diyebiliriz.

Bizde sizler için araştırdık ve araba kaplama işlemleri yapan bir firmayla işin inceliklerini ve detaylarını konuştuk. Nesta garage isimli firma bu işlemleri çok uygun fiyatlara yapabiliyor. Bizi son derece sıcakkanlı ve güzel karşılayan Celal BOZKURT beye teşekkürü borç bileriz.Araç kaplama işlemlerinin yanı sıra  Nesta Garage boyasız göküç onarma seramik araba kaplama kaput koruma ve sökülebilir kağutçuk boya işlemleride yapmakta. Sizinde araba kaplama merakınız varsa yada arabanıza böyle bir işlem uygulamak istiyorsanız diye bilgilerini paylaşmayıda ihmal etmeyelim dedik.

Orhantepe mahallesi girne sokak no:2 cevizli/kartal istanbul

İletişim ve detaylı görüşme için : +905433510572 

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Birşey mi Aramıştınız ?

E Bülten Aboneliği